Poznávání rostlin a živočichů - krajské kolo soutěže

Účastí na krajském kole soutěže Poznávání rostlin a živočichů jsme pro tento školní rok zakončili přírodovědné soutěže. Tady je krátké ohlédnutí, jak se našim žákům dařilo. Ve floristické soutěži obsadila 1. místo M. Pavlištová, 2. místo L. Kotlářová. Obě děvčata jsou v den konání zemského kola na táboře a postupu do tohoto kola se vzdala. V soutěži Mladý zahrádkář se na 2. místě umístila T. Matyková. V okresním kole Poznávání rostlin a živočichů se v mladší kategorii na 2. místě umístila K. Fišerová, na 5. místě B. Nedvídková. V kategorii starších žáků obsadil Z. Nedvídek 3. místo a K. Pavlištová 5. místo. Tito soutěžící postoupili do krajského kola, kde se jim již tolik nedařilo. Věřím ale, že získané zkušenosti využijí v příštím roce. Děkujeme všem soutěžícím za velmi pěknou reprezentaci naší školy.